Miejsce organizacji konferencji

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Cukrownia Żnin to miejsce wprost stworzone na organizację konferencji naukowej. Posiada doskonałą lokalizację w centralnej Polsce, przy drodze ekspresowej S5 pomiędzy Gnieznem a Bydgoszczą. Postindustrialne, nowoczesne i klimatyczne wnętrza zaaranżowane w dawnej fabryce cukru oferują doskonałe warunki do komfortowego pobytu. Całości dopełniają funkcjonalne i nowoczesne sale konferencyjne oraz luksusowe pokoje hotelowe. Relaks po ciężkim dniu spędzonym na wykładach zapewniają park wodny i SPA oraz możliwość smakowania dań z doskonałej kuchni.

Cukrownia Żnin to 35 hektarów przestrzeni, na której odrestaurowano budynki XIX-wiecznej fabryki, dając jej drugie życie. Centrum powstało w oparciu o ideę „miasta w mieście”. Dlatego w tej postindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora Żnińskiego znajduje się wszystko co niezbędne: dwa budynki hotelowe, sale konferencyjne, restauracje, bary, własny browar, kino, kręgielnia, SPA, basen i park wodny. Pobyt można dodatkowo urozmaicić korzystając z możliwości uprawiania sportów wodnych na jeziorze.

Cukrownia Żnin to miejsce, w którym pobyt jest prawdziwą przygodą, niezapomnianym doświadczeniem, połączeniem odkrywania historii dawnej fabryki i współczesnych smaków. Niepowtarzalny klimat dawnej fabryki cukru, stylowe przestrzenie z częściowo zachowanymi elementami starego zakładu i nowoczesnym wyposażeniem sprzyjają organizacji zarówno wydarzeń kulturalnych, jak i konferencji naukowych.

Z myślą o naszych gościach, uczestnikach Konferencji Ginekologia i Położnictwo 360°, przygotowaliśmy ofertę specjalną na wybrane zabiegi ze strefy SPA w cenach specjalnych.

Poznaj lepiej ofertę Cukrowni Żnin – www.cukrowniaznin.pl

 

Cukrownia Żnin