O konferencji

W Konferencji wzięło udział ponad 150 uczestników i gości specjalnych. Byli wśród nich lekarze, położne oraz studenci. Postrzegamy to jako sukces biorąc pod uwagę, że była to pierwsza edycja wydarzenia, organizowana w nowym miejscu, z tematami odbiegającymi od kanonu tego typu Konferencji.

Wykłady prowadziło kilkudziesięciu cenionych specjalistów i praktyków w dziedzinie ginekologii i położnictwa z naszego kraju. Wśród tematów nowością była sesja poświęcona możliwościom wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w ginekologii i położnictwie.

W gronie partnerów i sponsorów Konferencji znalazły się firmy z branży medycznej i farmaceutycznej o uznanej pozycji rynkowej.

Pierwszego dnia Konferencji odbyły się warsztaty z histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej orgaznizowane przez firmę Meden Inmed i Wolf. Firma Meden Inmed zaprezentowała również możliwości prowadzenia transmisji on-line w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem innowacyjnego systemu Rods&Cones Medical Smart Glasses.

Dni drugi i trzeci zostały wypełnione przez wykłady prowadzone przez najlepszych specjalistów i praktyków w dziedzinie ginekologii i położnictwa z naszego kraju. Ci wybitni eksperci przekazali uczestnikom najnowsze rekomendacje oraz własne sposoby na rozwiązywanie problemów medycznych.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program, a także organizacja i niepowtarzalna atmosfera Cukrowni Żnin spełniły Państwa oczekiwania i pozytywnie zapisały się w Waszej pamięci.

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa na pierwszej edycji naszego wydarzenia. Partnerom i Sponsorom dziękujemy za udzielone wsparcie i wkład w organizację Konferencji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Konferencji oraz z warsztatów z histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej.

Zachęcamy również do pozostawienia nam adresu e-mail, abyśmy mogli na bieżąco informować Państwa o drugiej edycji Konferencji oraz o innych projektach szkoleniowych i warsztatowych, które będziemy realizować.

Bądźmy w kontakcie!

 

Prof. dr hab. n. med. Przemysław Oszukowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego

 

 

 

 

Wideorelacja z Konferencji

 

Wideorelacja z warsztatów z histeroskopii
diagnostycznej i zabiegowej

 

 

Fotorelacja z Konferencji